Lampa tylna zespolona LED

Lampy zespolone tylne LED to niezbędne rozwiązanie, by we właściwy sposób komunikować się na drodze z innymi kierowcami. Umożliwiają zareagowanie w porę, kiedy na drodze dzieje się coś nieoczekiwanego i dochodzi do sytuacji, których nie byliśmy w stanie przewidzieć. Dzięki nim każdy samochód może zachować bezpieczną odległość od pozostałych uczestników ruchu, a tym samym zmniejszyć ryzyko wypadków oraz kolizji. Lampy tylne zespolone to optymalne bezpieczeństwo pojazdu!

LAMPA 28 LED ZESPOLONA TYLNA CZERWONO-ŻÓŁTA

115,00 zł

Lampa zespolona tylna trzyfunkcyjna obejmująca: światło hamowania/stopu kat. S1, światło kierunkowskazu tylnego kat. 2a, światło pozycyjne tylne kat. R 1 szt.

Numer katalogowy: 11.150

Nazwa: DPM

LAMPA 28 LED ZESPOLONA TYLNA CZERWONO-ŻÓŁTA

115,00 zł

Lampa zespolona tylna trzyfunkcyjna obejmująca: światło hamowania/stopu kat. S1, światło kierunkowskazu tylnego kat. 2a, światło pozycyjne tylne kat. R 1 szt.

Numer katalogowy: 11.151

Nazwa: DPM1

Tylna lampa zespolona LED - zawsze z homologacją

Zamawiając lampy zespolone do przyczepki lub dowolnie wybranego modelu samochodu w sklepie Egkal.pl można liczyć na produkty posiadające wszystkie należyte certyfikaty wraz z homologacją. Oznacza to, że wszystkie lampy tylne zespolone z naszej oferty spełniają wszystkie wymagania, na które kładzie się nacisk w całej Unii Europejskiej. Nie trzeba się więc bać ryzyka mandatu, zatrzymania dowodu rejestracyjnego po kontroli czy nawet utraty prawa jazdy. Każda z wybranych tylna lampa zespolona LED na kloszu przypisany ma właściwy numer. Na życzenie Klienta udostępniamy wszelkie dokumenty poświadczające o nadaniu homologacji.

Lampy zespolone tylne LED - co zawiera homologacja?

Homologację, którą posiada każda lampa tylna zespolona LED ze sklepu Egkal.pl, tworzą informacje o opisie technicznym sprzętu, liczbie, kategorii oraz źródle światła. Do tego dochodzą także wartości napięcia oraz mocy znamionowej wraz ze wskazanymi warunkami, które trzeba spełniać, aby cała instalacja zakończyła się pomyślnie.

Lampa zespolona do przyczepki lub samochodu - rola w pojeździe

Główne zadanie, jakie mają postawione lampy tylne zespolone, to oczywiście ochrona pojazdu przed kolizjami z tymi samochodami, które poruszają się tuż za nim. Wszystkie lampy zespolone do przyczepki czy samochodu poleca się montować w parach. Tylna lampa zespolona LED składa się ze świateł hamowania, kierunkowskazu, tylnych świateł pozycyjnych i przeciwmgielnych oraz lampy cofania. Po co kompletować pełne wyposażenie osobno, skoro możemy wszystko w jednym, praktycznym rozwiązaniu?

Lampa zespolona tylna - korzystny pakiet

Unikalne lampy tylne zespolone stanowią syntezę świateł przeciwmgielnych, pozycyjnych, stopu oraz kierunkowskazu. Dzięki takiemu optymalnemu połączeniu łatwiej i szybciej zauważymy pojazdy przygotowujące się w pobliżu do konkretnych manewrów drogowych. Ma to ogromne znaczenie w warunkach utrudnionej widoczności i w czasie wieczornej lub nocnej jazdy. Wszystkie lampy zespolone do przyczepki i samochodu LED skutecznością w działaniu przewyższają lampy wyposażone w tradycyjne żarówki. Są od nich o wiele bardziej wydajne energetycznie. Lepiej opierają się również czynnikom zewnętrznym , zachowując trwałość i nienaganny wygląd przez wiele lat!