Blog - co nowego?

Jaka lampa cofania led z homologacją do aut retro?
129 wyświetlenia

Samochody retro, czyli auta z epoki międzywojnia są dziś niezwykle w cenie, ponieważ na potrzeby wielu przedsięwzięć można nadać im drugie życie. Samochodom tego typu również potrzebne są lampy cofania led, oczywiście z udokumentowaną homologacją.

Lampa cofania led z homologacją przy częstych przeprowadzkach
106 wyświetlenia

Serwisy przeprowadzkowe dysponują najczęściej ciężarówkami oraz różnego rodzaju busami. Każdy z tych samochodów przy zwiększonej liczbie zamówień na transport jest poddawany sporej, często także ponadnormatywnej eksploatacji.

Światła obrysowe LED do kampera - jaka lampa obrysowa?
721 wyświetlenia

Podróżując kamperem, powinniśmy szczegółowo zadbać o odpowiedni dobór świateł. Umiejętnie dobrana lampa obrysowa do kampera nie tylko wzmocni widoczność naszego pojazdu na drodze, ale również podniesie komfort oraz bezpieczeństwo w trakcje nawet niedalekich podróży.

Lampy i Światła obrysowe do przyczepy kempingowej
860 wyświetlenia

Użytkownik po raz pierwszy decydujący się na korzystanie z przyczepy kempingowej lub kampera musi wiedzieć, iż zastosowanie lampy obrysowej w takiej sytuacji regulują specyficzne wymagania techniczno - prawne.Co warto wiedzieć nt. światła obrysowego LED do kampera lub przyczepy?

Lampa cofania led z homologacją - warto wiedzieć
373 wyświetlenia

W czym pomaga dobra lampa cofania led z homologacją do naczepy? Każdy kierowca chcący sobie ułatwić codzienną pracę powinien wziąć to pod uwagę.

Czym są lampy obrysowe?
1693 wyświetlenia

Większość osób zapytanych o wymagane oświetlenie samochodowe bez problemu wymieni światła mijania, drogowe, przeciwmgłowe, czy stopu. Nie każdy jednak ma świadomość, że prawo, a w zasadzie § 12 pkt 1 ust. 15 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia wymienia również światła obrysowe przednie i tylne.

Gumowa obudowa lamp czy tworzywo sztuczne, jakość lamp samochodowych
416 wyświetlenia

Zbierająca się woda wewnątrz lampy samochodowej, mimo iż na zewnątrz nie ma śladów pęknięć i nieszczelności? Problem z dopasowaniem lampy przy montażu? Zaśniedziałe przewody i styki na skutek kontaktu z wilgocią?

Przyciemnianie lamp w samochodzie
1315 wyświetlenia

Przyciemnianie lamp w samochodzie to czynność, na którą często decydują się miłośnicy tuningu. Właściwie przyciemnione lampy samochodowe to detal, który nadaje aucie drapieżnego charakteru i może wyglądać naprawdę atrakcyjnie wizualnie.

Gdzie wyrzucać lampy samochodowe?
1518 wyświetlenia

Pytanie jest wyjątkowo uzasadnione, tym bardziej że nie chodzi już o zwyczajny trend ekologiczny. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, iż nasza planeta przeżywa ogromny kryzys związany z nadmiarem porzuconych bezmyślnie tworzyw sztucznych, a z takich przeważnie produkowane są lampy samochodowe.

Odbłyśniki - naprawa, regeneracja, renowacja, zestawy
682 wyświetlenia

Odbłyśniki. Problem zmatowiałych odbłyśników dotyczy zarówno starszych, jak i nowych modeli samochodów. Nie zawsze jednak oznacza to konieczność wymiany lampy na nową, ponieważ w wielu przypadkach możliwa jest jej naprawa. Jak zatem wygląda regeneracja odbłyśników? Co zawierają dedykowane zestawy do regeneracji? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule.