PILOTO TRASERO COMBINADO 6 LED ROJO 12/24 V
Piloto trasero combinado de dos funciones que incluye: luz de freno/stop cat. S1, luz de posición trasera cat. R 1 ud.
Número de catálogo: 11.260
Nombre: DMT1
Przedstawiamy kompaktową i niezawodną lampę tylną przeznaczoną do pełnienia funkcji światła hamowania i pozycyjnego. Dzięki 6 diodom LED emituje intensywne, wyraziste czerwone światło, które zapewnia doskonałą widoczność, podnosząc poziom bezpieczeństwa na drodze.
Solidny korpus lampy został wykonany z wysokiej jakości materiału ABS oraz stali nierdzewnej, co gwarantuje trwałość i odporność na trudne warunki eksploatacji. Klasa szczelności IP68 chroni lampę przed pyłem, wilgocią i wodą, co sprawia, że jest ona niezawodna w każdych warunkach atmosferycznych.
Lampa oferuje dwie moce: 4,2 W dla światła hamowania oraz 1 W dla światła pozycyjnego, co zapewnia efektywne oświetlenie przy zachowaniu energooszczędności. Dzięki napięciu zasilania 9-33V i polaryzacji, produkt jest kompatybilny z szeroką gamą pojazdów, zarówno osobowych, jak i użytkowych.
Kompaktowe wymiary, takie jak średnica klosza 60 mm i wysokość 29 mm, czynią tę lampę idealnym wyborem do miejsc o ograniczonej przestrzeni montażowej. Lampa spełnia wymagania homologacyjne E20, co gwarantuje jej zgodność z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.
To doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących trwałego i funkcjonalnego oświetlenia tylnego, które łączy nowoczesną technologię LED z wysoką estetyką i niezawodnością.
-
Referencia11.260
-
En stock197 Artículos
-
Barwa światłaCzerwone
-
Funkcja lampyŚwiatło hamowania i pozycji
-
HomologacjaE20
-
Ilość LED6
-
IP68
-
KategoriaS1, R
-
Materiał korpusuABS i stal nierdzewna
-
Moc4,2 W, 1 W
-
Napięcie zasilania9-33V
-
PolaryzacjaTak
-
Rodzaj światłaTylne
-
Średnica klosza60 mm
-
Wysokość29 mm
Comentarios (0)
Su agradecimiento a la reseña no pudo ser enviado
Reportar comentario
Reporte enviado
Su reporte no pudo ser enviado